Dat een puzzel meer is dan alleen een tijdverdrijf, bewijst Strips op Maat al twee jaar op rij met hun kleurrijke en op maat gemaakte bedrijfslegpuzzels. Wat begon als een creatief experiment, is uitgegroeid tot een uniek product dat inmiddels menig bedrijfskantine, kerstpakket en relatiegeschenk opvrolijkt.
Neem bijvoorbeeld REMTO uit Zoetermeer: hun bedrijventerrein kwam dankzij Strips op Maat tot leven in een vrolijke, gedetailleerde legpuzzel waarin collega’s zichzelf en hun dagelijkse werkzaamheden herkennen. Ook het Eindhovense bedrijf Ace kreeg een gepersonaliseerde puzzel, boordevol subtiele knipogen naar hun innovatieve projecten. Verder puzzelden medewerkers van Smeets, Design Group en RD4 uit Limburg zich een weg door hun eigen werkvloer, compleet met vorkheftrucks, printplaten en postkamers.
De kracht van Strips op Maat zit in de samenwerking. Nils zet de herkenbare scènes en karikaturen in zijn onmiskenbare stijl op papier, terwijl Frank zich stort op het klantcontact, het drukwerk en alles daaromheen. Samen zorgen zij voor een eindproduct dat niet alleen vermakelijk is om te leggen, maar ook verbindt en verhalen oproept: “Kijk, daar sta jij met die stapel dozen!” of “Haha, onze parkeerplek staat er ook op!”
Met inmiddels een flinke stapel puzzeldozen achter de rug, hebben Nils en Frank een unieke niche gevonden. En wie de foto bekijkt van het tweetal met armen vol puzzels tegen een achtergrond vol bedrijvigheid, weet: deze twee zijn nog lang niet uit-gepuzzeld.
Benieuwd wat Strips op Maat voor jouw bedrijf kan betekenen? Grote kans dat je binnenkort zelf als puzzelstukje eindigt.
Meer weten over onze puzzelactiviteiten? Kijk op deze pagina: Een cartoon legpuzzel van Strips op Maat laten maken.